Steblów
Sołtys i Rada Sołecka
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Informator
Wszystkich Świętych 2014
Wszystkich Świętych 2014"Są dni pełne radości, szczęścia i uniesień. Ale są też inne - pełne zadumy i smutku. I taki jest listopadowy dzień, kiedy to przychodzimy na cmentarze, zapalamy znicze, wzdychamy, tęsknimy i... odchodzimy. Niestety, życie ma swój początek i swój koniec. Tylko od nas zależy, co ocalimy i o czym będziemy pamiętać..."

GALERIA

Admin dnia listopad 03 2014
0 komentarzy · 57 czytań ·Drukuj
MDP w Krasiejowie...
MDP w Krasiejowie...20 września członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP w Steblowie udali się do JuraParku w Krasiejowie. W programie wycieczki znalazły się m.in. prehistoryczne oceanarium, Tunel Czasu, zwiedzanie Parku Dinozaurów, Kino Emocji 5D, park rozrywki, grill oraz plac zabaw...


GALERIA

Admin dnia październik 09 2014
0 komentarzy · 65 czytań ·Drukuj
Dożynki Wiejskie 2014
Dożynki Wiejskie 2014Tegoroczne Dożynki Wiejskie (Parafialne), odbyły się w dniach 13 - 14 września 2014 r. (sobota - niedziela) na placu przy szkole podstawowej w Steblowie.
Dwudniowa impreza rozpoczęła się w sobotę zabawą taneczną z zespołem "Red Angelo". Bogatszy program został przygotowany na niedzielę. O godz. 10:00 nastąpiło poświęcenie korony dożynkowej i darów przy kaplicy św. Urbana, po którym to wierni w procesji przeszli do kościoła na uroczystą Mszę św. dziękczynną za tegoroczne plony. Dalsza część Dożynek odbyła się pod namiotem przy ul. Szkolnej.

Organizator Dożynek Wiejskich (Parafialnych): Sołectwo Steblów, Gmina Krapkowice, OSP Steblów.
Patronat medialny: Tygodnik Krapkowicki.

GALERIA

Admin dnia wrzesień 09 2014
0 komentarzy · 114 czytań ·Drukuj