Steblów
Sołtys i Rada Sołecka
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Informator
Zebranie Wiejskie (21.09.2015)
Zebranie Wiejskie (21.09.2015)21 września br. odbyło się pierwsze Zebranie Wiejskie w nowej kadencji Sołtysa oraz Rady sołeckiej wsi Steblów. Na spotkanie, które odbyło się w sali DFK Steblów o godz. 18:30 przybyło 26 mieszkańców.
Do najważniejszych punktów zebrania należy zaliczyć:
1. Sprawozdanie z realizacji Funduszu Sołeckiego na rok 2015.
2. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia wniosku o przyznanie środków z funduszu sołeckiego na rok 2016 na realizację przedsięwzięć będących zadaniami własnymi gminy, służących poprawie warunków życia mieszkańców i zgodnych ze strategią rozwoju gminy.
3. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia sołectwa Steblów do Programu Odnowy Wsi w województwie opolskim oraz wyboru lidera i grupy odnowy wsi.

GALERIA

Admin dnia wrzesień 23 2015
0 komentarzy · 91 czytań ·Drukuj
Zebranie Wiejskie
Data: 21.09.2015 (poniedziałek).
Godzina: 18:30.
Miejsce: Sala Mniejszości Niemieckiej w Steblowie.
Temat: Fundusz Sołecki, Program Odnowy Wsi, sprawy różne.

Zapraszamy do licznego udziału!!!
Admin dnia wrzesień 20 2015
0 komentarzy · 81 czytań ·Drukuj
Dożynki wiejsko-parafialne 2015
Dożynki wiejsko-parafialne 2015W dniach 5 - 6 września sołectwo Steblów zorganizowało tradycyjne dożynki wiejskie. Świętowanie rozpoczęło się w sobotę zabawą taneczną przy muzyce zespołu "Flirt". Dalsze obchody miały miejsce już w niedzielę. Najpierw mieszkańcy i goście udali się na Mszę św. dziękczynną za tegoroczne plony, a następnie popołudniu spotkali się pod namiotem biesiadnym, gdzie przygotowano część artystyczną. Wystąpiły przedszkolaki oraz uczniowie szkoły podstawowej, zespół taneczny "Przecinek", kapela "Kamraty" oraz duet "Ewa i Damian". Nie zabrakło oczywiście bogato zaopatrzonego bufetu oraz wielu atrakcji dla najmłodszych.

Sołtys wraz z Radą Sołecką serdecznie dziękuje wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu imprezy, współorganizatorom, sponsorom oraz mieszkańcom i gościom, którzy licznie przybyli na steblowskie dożynki mimo niesprzyjającej pogody...

GALERIA

Admin dnia wrzesień 13 2015
1 komentarz · 108 czytań ·Drukuj