Steblów
Sołtys i Rada Sołecka
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Informator
MDP w Krasiejowie...
MDP w Krasiejowie...20 września członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP w Steblowie udali się do JuraParku w Krasiejowie. W programie wycieczki znalazły się m.in. prehistoryczne oceanarium, Tunel Czasu, zwiedzanie Parku Dinozaurów, Kino Emocji 5D, park rozrywki, grill oraz plac zabaw...

GALERIA

Admin dnia październik 09 2014
0 komentarzy · 27 czytań ·Drukuj
Dożynki Wiejskie 2014
Dożynki Wiejskie 2014Tegoroczne Dożynki Wiejskie (Parafialne), odbyły się w dniach 13 - 14 września 2014 r. (sobota - niedziela) na placu przy szkole podstawowej w Steblowie.
Dwudniowa impreza rozpoczęła się w sobotę zabawą taneczną z zespołem "Red Angelo". Bogatszy program został przygotowany na niedzielę. O godz. 10:00 nastąpiło poświęcenie korony dożynkowej i darów przy kaplicy św. Urbana, po którym to wierni w procesji przeszli do kościoła na uroczystą Mszę św. dziękczynną za tegoroczne plony. Dalsza część Dożynek odbyła się pod namiotem przy ul. Szkolnej.

Organizator Dożynek Wiejskich (Parafialnych): Sołectwo Steblów, Gmina Krapkowice, OSP Steblów.
Patronat medialny: Tygodnik Krapkowicki.

GALERIA

Admin dnia wrzesień 09 2014
Drukuj
Dożynki Miejsko-Gminne 2014
Dożynki Miejsko-Gminne 2014Tegoroczne Dożynki Miejsko-Gminne odbyły się w dniach 6-7 września 2014 r. w Dąbrówce Górnej. Swoją "reprezentację" wystawiła również nasza wioska, prezentując piękną koronę dożynkową oraz ciekawe wozy korowodowe.
W tym roku po raz pierwszy nie zorganizowano konkursu koron oraz korowodów dożynkowych. Wszystkie sołectwa otrzymały jednakową nagrodę pieniężną (700 zł). Podobnie było w przypadku korowodów dożynkowych (300 zł).

GALERIA

Admin dnia wrzesień 07 2014
0 komentarzy · 24 czytań ·Drukuj