Steblów
Sołtys i Rada Sołecka
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Informator
Dzielnicowy
PKS
Harmonogram odbioru odpadów w miesiącu kwiecień (Steblów):
a) odpady zmieszane - 7, 22
b) suche - 14
c) szkło - 18
d) bio - 3, 10, 17, 24
Inne
Sport
+ Liga Futsalu
Radosnych Świąt Wielkanocnych!
Radosnych, zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, pełnych nadziei, miłości oraz wspaniałych spotkań rodzinnych i wśród najbliższych przyjaciół życzy Sołtys oraz Rada Sołecka wsi Steblów


Admin dnia kwiecień 19 2014
0 komentarzy · 6 czytań ·Drukuj
Zebranie Wiejskie (09.04.2014)
Zebranie Wiejskie (09.04.2014)09 kwietnia w sali DFK odbyło się zebranie wiejskie, na którym to poruszono wiele istotnych spraw dotyczących naszej wioski. Sołtys Steblowa, B. Wieszołek, przedstawiła mi.in. sprawozdanie z działalności sołtysa i rady sołeckiej za rok 2013, fundusz sołecki na rok 2014, a także omówiła harmonogram wydarzeń kulturalnych i sportowych, które zostaną zorganizowane w bieżącym roku.
Podczas dyskusji poruszono tematy dotyczące remontu dróg, budowy chodnika oraz wycinki drzew na ul. Prudnickiej, funkcjonowania steblowskiego przedszkola, likwidacji "dzikiego wysypiska" przy ul. Leśnej oraz konkursu "Piękna Wieś Opolska 2014".

Niestety na koniec należy podkreślić, iż ponownie zawiedli mieszkańcy, którzy na zebraniu pojawili się w liczbie 17 osób. Taka frekwencja z pewnością nie jest zadowalająca i zbytnio nie motywuje do działania na rzecz naszej wioski...

GALERIA

Admin dnia kwiecień 09 2014
0 komentarzy · 21 czytań ·Drukuj
Misterium Męki Pańskiej - Droga Krzyżowa ulicami Steblowa
Misterium Męki Pańskiej - Droga Krzyżowa ulicami Steblowa
Bóg Zapłać wszystkim za przygotowanie i uczestnictwo w Drodze Krzyżowej ulicami Steblowa, a w szczególności: gościom - mieszkańcom Barki, p. J. Kania, Scholi, Ministrantom, Młodzieży, OSP, tym którzy zakupili i przygotowali stroje, Parafianom za przygotowanie stacji (ks. prob. Henryk Pocześniok).

GALERIA

Admin dnia kwiecień 06 2014
0 komentarzy · 34 czytań ·Drukuj